Modelový rad

AKTUÁLNE AKCIOVÉ PONUKY

Pozrite si aktuálne akciové ponuky:

Prehľad

Jeep® Renegade

Benzín - Nafta
120 - 180 K / 88 - 132 kW
Kombinovaná spotreba paliva 4,8 - 7,4 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuálna - automatická dvojspojková - automatická prevodovka

Podrobnosti

Opis vozidla

ČAKÁ NA VÁS SVET PLNÝ DOBRODRUŽSTVA

 

Vyrazte na cestu vo vozidle, ktoré je pripravené prakticky na čokoľvek. Nový Jeep® Renegade je SUV, ktoré uspokojí všetky vaše potreby. Neponúka žiadne zbytočnosti a okrem toho je jeho interiér prepracovaný tak, že s ním medzi ostatnými vyniknete. Súčasťou štandardnej výbavy sú vyspelé bezpečnostné systémy. Pod kapotou sa ukrývajú úplne nové zážihové a prepracované dieselové motory, s ktorými si užijete množstvo výkonu a zábavy, samozrejme bez kompromisov, pokiaľ ide o spoľahlivosť a bezpečnosť. Pripravte sa na parádnu jazdu!

Dizajn a pohodlie

NADČASOVÝ ŠTÝL ZNAČKY JEEP®

 

Nový Jeep® Renegade ide vždy s dobou a teraz prichádza s novým vyhotovením kolies a novými LED svetlami. Či už chcete objavovať nepoznané zákutia prírody alebo sa vydať do mesta, Renegade je pripravený, schopný a ochotný vás na všetkých cestách sprevádzať.

 

 

VYRAZTE NA CESTU. V POHODLÍ.

 

Jeep® Renegade ponúka najväčší priestor vo svojej triede, a to pre všetkých piatich cestujúcich, veľkorysú kapacitu batožinového priestoru, množstvo dômyselných úložných priestorov, viac miesta nad hlavou a najväčšiu šírku vo svojej triede. Chce vám za každú cenu zaistiť všetok komfort na palube. A mnoho ďalšieho.

Technológie a schopnosti

ZÁBAVA A INFORMÁCIE NA PALUBE

 

Ako si najlepšie užijete cestu? S novým modelom Jeep® Renegade a službami infotelematického systému Uconnect LIVE sa môžete tešiť na skvelé zážitky, ktoré budete chcieť zdieľať so všetkými priateľmi.

 

 

VÝKON ZA VŠETKÝCH OKOLNOSTÍ

Nový Jeep® Renegade je dostupný s dvoma systémami pohonu všetkých kolies. Obidva sú vybavené odpojiteľným pohonom zadnej nápravy, ktorý umožňuje plynule prepínať medzi pohonom dvoch a štyroch kolies. Systém Jeep® Active Drive Low vo verzii Trailhawk® zaistil tomuto modelu certifikáciu Trail Rated®, ktorá je dôkazom jeho schopností podávať skvelé výkony v náročnom teréne v rôznych podmienkach.

Bezpečnosť

JAZDITE S POKOJNOU MYSĽOU

 

Ak si chcete užívať jedinečné jazdné vlastnosti, je dôležité cítiť sa za volantom bezpečne. Nový Jeep® Renegade má vo výbave viac ako 60 dostupných bezpečnostných prvkov vrátane systému varovania pred čelným nárazom Plus, systému varovania pred nechceným opustením jazdného pruhu LaneSense®, adaptívneho tempomatu, automatického parkovacieho asistenta ParkSense®, systému monitorovania mŕtveho uhla, detekcie pohybu za vozidlom, úplne nového systému rozpoznávania dopravných značiek a inteligentného rýchlostného asistenta.

Prehľad

Jeep® Renegade

Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Jeep® Renegade vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy