Modelový rad

Prehľad

Jeep® Grand Cherokee

Benzín - Nafta
190 - 710 K
Kombinovaná spotreba paliva 7,9 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
automatická prevodovka

Podrobnosti

Opis vozidla a exteriér

ODOLNÝ A MAJESTÁTNY EXTERIÉR

 

Jeep® Grand Cherokee 2017 má nový vzhľad exteriéru s prepracovanou prednou časťou, mriežkou chladiča a LED hmlovými svetlami. Štýlový, ale mohutný exteriér modelu Grand Cherokee je navrhnutý s eleganciou, ktorá je podporená dôverou v jeho schopnosti v každom období.

 

 

KOLESÁ A PNEUMATIKY

 

Sú určené pre impozantnú jazdu po ceste aj v teréne. Grand Cherokee má schopnosti, ktoré závisia aj od kolies a pneumatík. Súčasťou štandardnej výbavy je systém monitorovania tlaku v pneumatikách. Balík Off Road ponúka špeciálne 18" disky kolies s pneumatikami All Terrain.

 

 

VRCHOL LUXUSU

 

V zadná časť modelu Jeep® Grand Cherokee je charakteristická novými, väčšími koncovými svetlami s LED osvetlením a aerodynamickým spojlerom. Dvere batožinového priestoru zaisťujú skvelú viditeľnosť cez zadné okno, spodnú časť charakterizujú dvojité koncovky výfuku. Bezviečková palivová nádrž a voliteľné elektrické ovládanie dverí batožinového priestoru prispieva k jednoduchosti a pohodliu. Grand Cherokee Summit sa navyše dodáva s integrované ťažné zariadenie s krytom, ktoré príde vhod, ak ťažné zariadenie nepoužívate.

Interiér

EXKLUZÍVNY INTERIÉR

 

Interiér modelu Grand Cherokee je vybavený novým semišovým luxusným čalúnením stropu. Prešívané opierky s kontrastným lemovaním zvýrazňujú luxusný interiér čalúnený kožou Laguna. Lesklé doplnky zo skutočného dreva dodávajú prepychovému a príťažlivému interiéru teplo a štýl. Úroveň luxusu a komfortu dopĺňajú vyhrievané a odvetrávané predné sedadlá a vyhrievané zadné sedadlá.

 

 

UŽÍVAJTE SI KOMFORT

 

Luxusné kožené čalúnenie pokrýva takmer všetky miesta dotyku – sedadlá, prístrojovú dosku, panely dverí, stredovú konzolu a odkladaciu skrinku.

 

 

STREŠNÉ OKNO COMMANDVIEW®

 

S voliteľným strešným oknom CommandView® si môžete tešiť z dvoch posuvných strešných panelov s elektrickým ovládaním. Strešné okno otvára nové možnosti výhľadu. Súčasťou je aj elektricky ovládaná slnečná clona, ktorá zaistí príjemný chlad. K dispozícii je aj jednodielne strešné okno.

Technológie

TECHNOLÓGIA VÁS DOSTANE DO NOVEJ ÚROVNE

 

Jeep® Grand Cherokee prichádza s oveľa lepším spôsobom, ako zdokonaliť a vylepšiť pôžitok z jazdy. Technológia na palube sa vyvinula a všetko možno ovládať pomocou displeja s uhlopriečkou 8,4 palca, takže zábava a informácie budú neustále na dosah. Technológia nikdy nebola taká funkčná a zábavná.

SYSTÉMY UCONNECT™

 

Systémy Uconnect™ vám prinášajú zábavu, komunikáciu, navigáciu a praktické funkcie v pohodlí vášho modelu Jeep® Grand Cherokee. Vďaka technológii prehrávania zvuku cez Bluetooth®, hlasovému ovládaniu a voliteľným prvkom, ako je 8,4-palcový dotykový displej s jednoduchým ovládaním a plnohodnotná navigácia, môžete zostať v kontakte s celým svetom.

 

 

NAVIGAČNÝ SYSTÉM UCONNECT™ 8.4 NAV

 

Tento voliteľný systém je vybavený 8,4-palcovým dotykovým displejom, rádioprijímačom AM/FM/HD Radio™, prémiovou navigáciou, Siri, hlasovým ovládaním, funkciou Uconnect™ Access a ďalšími.

 

 

SYSTÉM UCONNECT™ 8.4

 

Tento voliteľný systém je vybavený 8,4-palcovým dotykovým displejom, ako aj ovládacími prvkami pre úplný prístup ku všetkým funkciám vrátane nastavenia klimatizácie a rádioprijímača. Pripojenie cez Bluetooth® umožňuje prehrávanie zvuku, využívanie hlasových povelov a ďalších.

 

 

SYSTÉM UCONNECT™ 5.0

 

Tento systém je vybavený 5-palcovým dotykovým displejom, AM/FM rádiom, prehrávaním zvuku cez Bluetooth®, hlasovým ovládaním, Hands-Free telefonovaním a hlasovým odpovedaním na textové správy.

 

PRÉMIOVÉ AUDIOSYSTÉMY

 

Dva voliteľné prémiové audiosystémy zdokonalia zmyslový zážitok: systém Alpine® s priestorovým zvukom a deviatimi reproduktormi a systém Harman Kardon® s viackanálovým spracovaním a 19 vysokovýkonnými reproduktormi so subwooferom a zosilňovačom s výkonom 825 W.

7-PALCOVÝ KONFIGUROVATELNÝ PANEL

 

Konfigurovateľný 7-palcový informačný displej vodiča na prístrojovej doske je súčasťou štandardnej výbavy pre všetky modely. Umožňuje prispôsobiť osobné nastavenia a grafiku. Na plnofarebnom displeji sa zobrazujú informácie podrobného navigačného systému (ak je vo výbave), informácie o médiách, napríklad o skladbe, interpretovi a stanici, plnohodnotné ukazovatele, voliteľný systém regulácie trakcie Selec-Terrain®, voliteľný systém zavesenia kolies Quadra-Lift® a ďalšie.

Schopnosti a bezpečnosť

SKONŠTRUOVANÝ PRE DOBRODRUŽSTVO

 

Luxus môže byť v popredí, ale Grand Cherokee je skrz naskrz legendárny Jeep® 4x4 – postavený, aby posúval hranice. Systém kontroly trakcie Selec-Terrain® vylepšujú voliteľné systémy pohonu všetkých kolies Quadra-Trac® II alebo Quadra-drive® II 4WD, ktoré dopĺňa systém pneumatického odpruženia Quadra-Lift® (ak sú vo výbave) pre skutočne optimalizovanú jazdu. Inovácia, ktorá vás zavedie do želaného cieľa.

VIAC AKO 70 VOLITEĽNÝCH BEZPEČNOSTNÝCH PRVKOV A FUNKCIÍ ZABEZPEČENIA

 

Pod povrchom modelu Jeep® Grand Cherokee leží svet štandardných a voliteľných bezpečnostných systémov, s ktorými budete mať za volantom pokoj a ktoré pomáhajú chrániť vás a vašich pasažieroch.

 

 

PASÍVNA BEZPEČNOSŤ

V štandardnej výbave modelu Grand Cherokee 2017 sú viacstupňové airbagy vodiča a spolujazdca a doplnkové bočné airbagy.

 

AKTÍVNA BEZPEČNOSŤ

Asistenčné systémy upozorňujú vodiča a pomáhajú mu v náročných jazdných situáciách. Systém varovania pred čelným nárazom s aktívnym brzdením a adaptívny tempomat so systémom stop & go sú len niektoré z voliteľných systémov.

 

 

ASISTENT LANESENSE® PRE JAZDU V PRUHOCH

 

Táto nová funkcia sleduje polohu vozidla v jazdnom pruhu. Ak zaznamená neúmyselné vybočenie z jazdného pruhu, upozorní vás a vozidlo navedie späť do jazdného pruhu.

                            

 

VOLITEĽNÉ SYSTÉMY NA ZABRÁNENIE NEHODE

 

Dokonca aj tí najpozornejší vodiči ocenia tieto výstražné systémy. Ak sa k inému objektu priblížite príliš rýchlo, systém varovania pred čelným nárazom (FCW) s funkciou zmiernenia následkov zrážky vás upozorní zvukovým a vizuálnym signálom. Ak hrozí bezprostredná zrážka, automaticky aktivuje brzdy. Adaptívny tempomat (ACC) automaticky upravuje rýchlosť jazdy, aby sa zachovala predvolená vzdialenosť medzi vaším vozidlom a vozidlom vpredu.

         

                  

PARKOVACÍ ASISTENT 

 

V štandardnej výbave je spätná kamera ParkView® a systém zadného asistenta ParkSense®, ktoré vás upozornia na skryté predmety pri parkovaní alebo výjazde z parkovacieho miesta.

                                

 

SYSTÉM MONITOROVANIA MŔTVEHO UHLA

 

Systém monitorovania mŕtveho uhla (BSM) využíva dvojicu radarových snímačov na kontrolu mŕtvych uhlov. Neustále monitoruje priestor medzi vaším vozidlom Jeep® Grand Cherokee a vozidlami po stranách. Keď systém zistí, že iné vozidlo sa nachádza príliš blízko, zaznie zvukový výstražný tón a vo vonkajšom spätnom zrkadle na danej strane sa rozsvieti výstražná kontrolka.     

 

 

BEZPEČNE A POD KONTROLOU

 

Sústava bezpečnostných a zabezpečovacích senzorov pomáha udržiavať smerovú stabilitu vozidla. Ak zaznamenajú, že vozidlo sa vychyľuje zo zamýšľanej dráhy, automaticky zasiahnu a pomôžu. Elektronický stabilizačný systém (ESC) koordinuje elektronický systém na zabránenie prevrátenia (ERM), protiblokovací brzdový systém (ABS) a systém na reguláciu trakcie v celom rozsahu rýchlostí. Každý systém sa aktivuje v momente, keď sa zaznamená prekĺzavanie kolies.            

Prehľad

Jeep® Grand Cherokee

Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Jeep® Grand Cherokee vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy