Národný

ZABUDNITE NA DOPLNKY.

Renegade od 195 € mesačne

5 rokov záruka, Garantovaná zostatková hodnotaÚplne nový Jeep® Renegade je vozidlom s bezkonkurenčným potešením z jazdy, okrem iného aj vďaka jedinečným prvkom štandardnej výbavy.

• Varovanie pred čelným nárazom s funkciou zmiernenia následkov nehody
• Aktívny systém upozornenia na neúmyselné opustenie jazdného pruhu
• Rozpoznávanie dopravných značiek
• DAB Rádio

Štandardný systém varovania pred čelným nárazom
Zisťuje, či sa nový Jeep® Renegade nepribližuje k inému vozidlu alebo veľkej prekážke príliš rýchlo. V prípade potreby varuje vodiča zvukovou a vizuálnou výstrahou a dokonca dokáže vozidlo aj zastaviť.


Štandardné digitálne rádio DAB
Panel digitálneho rádia zahŕňa novú generáciu systému Uconnect® a užívateľsky ústretové technológie, ktoré zvyšujú bezpečnosť jazdy. Zostáva v spojení so všetkým, čo je zásadné, vrátane zadnej parkovacej kamery Parkview®.

Štandardný systém rozpoznávania dopravných značiek
Rozpoznáva dopravné značenie s obmedzením rýchlosti a v prípade potreby varuje vodiča. Tento prvok nevyžaduje podporu GPS a nevyužíva mapové podklady. S týmto systémom dosahuje nový Renegade mimoriadne vysokej úrovne bezpečnosti.

Chceli by ste získať viac informácií o tejto akciovej ponuke?

Pri financovaní vozidla Jeep® Renegade Sport s obstarávacou cenou 16.422 EUR prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 4,47% p.a. na tri roky a pri financovanej hodnote 9.853,20 EUR zaplatíte 35 mesačných splátok s havarijným poistením v poisťovni Generalivo výške 177,57 EUR, resp. aj s povinným zmluvným poistením v poisťovni Generali vo výške 190,07 EUR, a poslednú navýšenúsplátku s havarijným poistením vo výške 6.283,83 EUR, resp. aj s povinným zmluvným poistením vo výške 6.296,33 EUR.Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 EUR, predajná cena je 1,20 EUR, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60EUR a RPMN je 11,77%. Celková čiastka s havarijným poistením, ktorú 36 splátkami zaplatíte, je vo výške 12.559,82 EUR , resp. aj s povinným zmluvnýmpoistením vo výške 13.009,82EUR.Pred splatnosťou poslednej splátky sa klient môže rozhodnúť pre jednu z možností - (1) poslednú splátku zaplatiť a vozidlo siponechať, (2) rozložiť poslednú splátku na ďalšie obdobie financovania, (3) predať vozidlo dílerovi za dohodnutú kúpnu cenu(podmienka max. ročného nájazdu 20.000 km), (4) prenechať vozidlo financujúcej spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a.s.(podmienka max. ročného nájazdu 20.000 km a technického stavu vozidla v súlade vozidla v súlade so Sprievodcom vrátením vozidla, uverejneným na webovej stránke spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a.s.https://www.unicreditleasing.sk/sk/Poradime-vam/Zmluvy/Odovzdanie-vozidla).Ponuka je platná pre model Renegade Sport 1.0 Turbo s manuálnou prevodovkou Manual Transmission. Jeep® je registrovanáochranná známka spoločnosti FCA US LLC. Kombinovaná spotreba 5,1-8,3 l/100 km, emisie CO₂ 134-190 g/km. Použité fotografie súlen ilustračné. Nechajte si spracovať konkrétnu ponuku u autorizovaných predajcov Jeep®. Viac informácií na www.Jeep.cz. *Dvojročná základná záruka výrobcu a ďalšie 3 roky zmluvnej záruky Powertrain Care s limitom do 100 000 km. Podrobné informácieu autorizovaných predajcov Jeep®