Národný

Extrémne schopnosti, priestranná  korba a predovšetkým legendárny štýl značky Jeep®. Dokonalý pick-up pre vaše zážitky. Kedykoľvek započujete volanie z diaľky.

PRIESTRANNÁ KORBA
Nový Jeep® Gladiator je vybavený dvojitou kabínou a liatinovou korbou s rozmermi 1 531 mm × 1 442 mm. Tá je vybavená vodoodolnou zásuvkou, LED svetlom, koľajnicovým úložným systémom Trail Rail s nastaviteľným upevnením, a celým radom doplnkov Mopar® pre komfortné a flexibilné upevnenie nákladu.

LEGENDÁRNE JAZDNÉ SCHOPNOSTI JEEP®
Nový Gladiator posúva hranice vo svojej kategórii. Jeho výnimočný turbodiesel 3,0 V6 Multijet s 8stupňovou automatickou prevodovkou poskytuje výkon až 264 k a krútiaci moment 600 Nm.

PLNOHODNOTNÝ ZÁŽITOK OPEN-AIR
Jeep® Gladiator ponúka comfort, odnímateľných dverí a variabilnú strechu s troma možnosťami: cestovanie s pevnou strechou, látkovou strechou, alebo open-air zážitok bez strechy. Cestujte komfortne po celý rok.

PREDNÁ KAMERA
Unikátnou funkciou je predná offroad kamera, vďaka ktorej Gladiator včas odhalí všetky prekážky. Zábery priestoru pred vozidlom sa zobrazujú na displeji Uconnect™. O čistotu šošovky kamery sa stará automatický čistiaci systém a vy tak budete mať istotu čistého výhľadu pred vozidlo po celú dobu jazdy.

PRENOSNÝ BEZDRÔTOVÝ REPRODUKTOR
S bezdrôtovým prenosným reproduktorom Alpine® môžete mať svoju obľúbenú hudbu vždy poruke. Nový Gladiator je jediným vozidlom vo svojej kategórii, ktorý je vybavený ľahko ovládateľným prenosným reproduktorom s pripojením cez Bluetooth. Reproduktor odolný proti prachu sa dobíja počas jazdy a prežije ponorenie do vody až do 90 cm po dobu 30 minút.


Chceli by ste získať viac informácií o tejto akciovej ponuke?

Ponuka Jeep® Gladiator od 54 332 € s DPH sa vzťahuje na verziu SPORT. Ponuka platí do 30.9.2021 alebo do vypredania zásob. Kombinovaná spotreba modelu Jeep® Gladiator: 8,5 - 8,8 l/100 km, emisie CO2 223 - 231 g/km (NEDC 2.0) / 9,5 - 9,8 /100 km, emisie CO2 248 - 256 g/km (WLTP). Na všetky vozidlá sa vzťahuje základná 2ročná záruka a navyše 3 roky rozšírenej záruky s limitom do 100 000 km. Pre bližšie informácie o cenách, špecifikáciach a podmienkach akciovej ponuky sa obráťte na vášho autorizovaného predajcu značky Jeep®. Informácie o záruke poskytovanej výrobcom sú uvedené v záručnej a servisnej knižke. Uvedené informácie a skutočnosti majú výlučne informatívny charakter. Použité fotografie sú len ilustračné FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhradzuje právo na zmeny všetkých uvedených údajov bez predchádzajúceho upozornenia. Jeep®je registrovaná ochranná známka společnosti FCA US LLC. Podrobné informácie nájdete u autorizovaných predajcov značky Jeep®