Národný

Modely JEEP® s plug-in hybridnými motormi predstavujú nový prístup značky JEEP®, založený
na zodpovednom prístupe k životnému prostrediu
a modernej vízii jazdných schopností.

NOVÝ JEEP® 4xe PLUG-IN HYBRID

JEEP® 4xe PLUG-IN-HYBRID

Vozidlá JEEP® 4xe vám zjednodušia každodenný život. Sú totiž flexibilnejšie a schopnejšie než tradičné elektromobily, ohľaduplnejšie k životnému prostrediu a modernejšie než tradičné SUV.
Modely JEEP® s plug-in hybridnými motormi predstavujú nový prístup značky JEEP®, založený na zodpovednom prístupe k životnému prostrediu a modernej vízii jazdných schopností. A čo je najdôležitejšie, vychádzajú z našej dobrodružnej povahy.

4xe PLUG-IN HYBRID

RENEGADE 4xe a COMPASS 4xe

Vďaka kombinovanému výkonu až 240 k a zrýchleniu z 0 na 100 km/h za 7 sekúnd môžete za akýchkoľvek podmienok cestovať jednoducho a bezpečne, naviac s vylepšenými schopnosťami 4x4. Zásluhu na tom má nová architektúra pohonov modelov JEEP® Renegade a Compass 4xe Plug-in Hybrid, ktorá kombinuje vpredu benzínový motor a elektromotor poháňajúci zadnú nápravu. Vďaka tomu má každá náprava svoj vlastný motor, čo zlepšuje riadenie toku točivého momentu a tým aj trakciu. Vďaka voliču režimu jazdy sa modely Renegade a Compass 4xe dokonale prispôsobia vašim požiadavkám na jazdu. Hybridný režim používa oba motory, zatiaľ čo elektrický režim využíva len elektromotor, a vďaka tomu produkuje nulové emisie. Režim e-Save udržuje vďaka zvýšenej efektivite samonabíjania batériu hybridného SUV nabitú.

RENEGADE 4xe

COMPASS 4xe

WRANGLER 4xe

Nadčasová legenda vstupuje do novej éry mobility. S vylepšeným výkonom pohonu všetkých kolies a plug-in hybridnou technológiou, ktorá kombinuje benzínový motor s elektromotorom. Nový JEEP® Wrangler 4xe je výkonnejší, úspornejší, šetrnejší k životnému prostrediu a technologicky vyspelejší než kedykoľvek predtým. Nový Wrangler 4xe zvláda každodenné výzvy s kombinovaným výkonom až 380 k a zrychlením z 0 na 100 km/h za 6,4 sekundy. Vďaka maximálnemu točivému momentu pri nízkych otáčkach zostáva verný svojej povesti nekompromisného terénneho vozidla.

WRANGLER 4xe

Chceli by ste získať viac informácií o tejto akciovej ponuke?

Použité fotografie sú ilustračné. (FCA CEE) si vyhradzuje právo ku zmene uvedených informácií bez predchádzajúceho upozornenia. Pre informácie o cenách sa obráťte na autorizovaného dealera FCA CEE. Podrobné informácie u predajcov a na www.jeep.sk. Bližše informácie ohľadom záruky poskytovanej výrobcom sú uvedené v Zárručnej a servisnej knižke.