Modelový rad

Prehľad

Fiat Professional Fullback Double

Nafta
150 - 180 K / 113 - 133 kW
Kombinovaná spotreba paliva 6,9 - 7,5 (l/100km)
4
Euro6d-TEMP
manuálna - automatická prevodovka
*DPH nie je zahrnutá

Podrobnosti

Opis vozidla

Ste nároční? S nami si to môžete dovoliť a získate ešte omnoho viac. FULLBACK JE NOVÝ PICK-UP značky Fiat Professional. Praktický, odolný a všestranný. Fullback nepozná slová ako odpočinok, alebo príliš náročné. Bol totiž navrhnutý tak, aby vyhovel aj tým najnáročnejším požiadavkám.

Trakcia

OBRATNÝ

 

Exkluzívny elektronický volič pohonu všetkých kolies rozdeľuje krútiaci moment medzi prednú a zadnú nápravu (k dispozícii u verzie LX).

Centrálny diferenciál Torsen predstavuje bezpečie vo všetkých cestných podmienkach. S uzávierkou zadného diferenciálu môžete čeliť všetkým cestám, aj tým extrémnym.

 

Nájazdový uhol 30° a uhol zjazdu 22°

Prechodový uhol 24°

Bočný náklon 45°

 

POHON

 

2H (4x2 vysoký rozsah)

Znižuje spotrebu paliva pri klasickej cestnej jazde. Systém trakcie iba zadných kolies.

 

4H (4x4 vysoký rozsah)

Voliteľný v rýchlostiach do 100 km / h, rozdeľuje krútiaci moment medzi prednou a zadnou nápravou prostredníctvom stredového diferenciálu (CD), ktorý umožňuje bezpečnejšiu jazdu na ceste v klzkých podmienkach.

 

4HLc (4x4 vysoký rozsah s uzávierkou medzinápravového diferenciálu)

Centrálny uzáver diferenciálu je rovnomerne rozložený medzi predné a zadné kolesá, zlepšuje trakciu a ovládateľnosť na snehu, piesku a nespevnených cestách.

 

4LLC (4x4 s redukciou a uzávierkou medzinápravového diferenciálu)

Znížený prevodový pomer zaisťuje vyšší krútiaci moment v extrémnych jazdných podmienkach v teréne: Stúpanie a klesanie po strmých svahoch a prejazd hlbokým snehom, blatom a pieskom.

Technológie

RUKY DRŽIA VOLANT, OČI SLEDUJÚ VOZOVKU

 

Používanie telefónu pri riadení by malo prebiehať úplne bezpečne. Vo vozidle Fullback Double Cab a Fullback Cross to systém Bluetooth urobí za Vás. Chcete počuť svoju obľúbenú hudbu? Jednoducho pripojte Váš mobilný telefón.

 

 

ZABUDOVANÉ OVLÁDANIE NA VOLANTE

 

Zmeňte hudbu. So zabudovaným ovládaním na volante môžete zvoliť svoju obľúbenú rádiovú stanicu, prepnúť pesničky vo Vašom playlistu bez toho, aby ste zložili ruky z volantu.

 

 

CESTUJTE S VŠETKÝM KOMFORTOM

 

Kabína je vybavená koženými sedačkami. Predné sedadlá sú vyhrievané a vodič si môže pohodlne upraviť sedačku vďaka elektronickému polohovanie.

 

 

ŠPIČKOVÉ AUDIO RIEŠENIE

 

Rádio so 7 "displejom a navigáciou, DAB, Bluetooth a ovládanie rádia na volante.

 

 

ZADNÁ KAMERA

 

Pohodlie vozidiel Fullback Double Cab a Fullback Cross je pravdepodobne vo všetkých ich aspektoch, vrátane technológie. Zadná kamera Vám umožňuje mať všetko pod kontrolou aj pri spätných manévroch.

 

 

POHODLIE, VŠESTRANNOSŤ A TECHNOLÓGIE

 

Pre prácu a voľný čas. Fullback je pick-up, ktorý sa neuspokojí so žiadnym neúplným riešením: interiér je elegantne štylizovaný do posledného detailu. Najnovšie infotainment a volič jazdných režimov.

Výkon

Nový Fullback je jedným z prvých pick-upov na svete s CELOHLINÍKOVÝM MOTOROM, kombinujúcim nízkú hmotnosť a maximálny výkon. Jeho ťažná kapacita dosahuje až 3100 kg. Vybavený môže byť manuálnou šesťstupňovou, alebo automatickou päťstupňovou prevodovkou.

Štýl a bezpečnosť

Zosilnená karoséria

 

Karoséria je vyrobená zo špeciálnych oceľových prvkov, ktoré sú ľahké a veľmi odolné proti deformácii a poskytujú tak vysokú úroveň bezpečnosti.

 

 

Zavesenie kolies

 

Predné zavesenie s dvojitými priečnymi ramenami a stabilizátorom zaručuje najlepšiu možnú stabilitu na vozovke aj v teréne. Zadná tuhá náprava s viaclistými listovými pružinami dokáže ľahko prekonať kmene a iné prekážky pod vozidlom a zaisťuje stabilitu a komfort v naloženom aj prázdnom stave.

 

 

ESC

 

Fullback je štandardne vybavený systémom ESC (Electronic Stability Control). Systém dokáže pomocou mnohých snímačov rozpoznať začínajúci šmyk a zásahom do výkonu motora a pribrzdením jednotlivých kolies vozidlo stabilizuje. Zabraňuje preklzávaniu kolies a minimalizuje riziko šmyku, čím zaručuje skvelú trakciu v akýchkoľvek podmienkach.

 

 

Hill Holder

 

Ideálne riešenie pre rozjazd do kopca s maximálnou agilitou aj v plne naloženom stave. Hill Holder automaticky pribrzdí vozidlo v kopci, čím poskytne vodičovi čas na presun nohy na pedál plynu.

 

 

7 Airbagov

 

V kabíne je zabudovaných celkovo 7 airbagov: 2 vpredu, 2 bočné, 2 hlavové a 1 kolenný airbag u vodiča. V prípade zrážky sa predpínače spúšťajú pred otvorením airbagov a pevne pridŕžajú cestujúci na sedadlách.

 

 

Predpínače

 

V prípade čelného nárazu predpínače automaticky uťahujú bezpečnostné pásy okolo vodiča a cestujúcich, čím pomáhajú minimalizovať náraz otvorením predných airbagov.

 

 

LDW


Fullback Double Cab a Fullback Cross sú vybavení zariadením LDW (upozornenie pri prekročení jazdného pruhu). Ak automobil ide nad 65 km / h a nečakane prekročí jazdný pruh, spustí sa zvuková a vizuálna výstraha, ktorá upozorní vodiča na túto zmenu.

 

 

Obmedzovač rýchlostiNastaviteľný obmedzovač rýchlosti Vám pomáha udržať sa pod vopred nastavenú rýchlosťou. Ak prekročíte túto rýchlosť, upozorní Vás vizuálna a zvuková signalizácia.

 

 

TSA

 

Fullback je ideálny vozidlo na ťahanie, či už sú Vaše potreby akékoľvek. Pomôže Vám s prevozom aj ťažkého nákladu vďaka tzv. Trailer Stability Assist, ktorý optimalizuje brzdy a motor, ak ťažné zariadenie ovplyvňuje stratu stability.

Prehľad

Fiat Professional Fullback Double

Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Fiat Professional Fullback Double vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy