Modelový rad

Prehľad

Ducato preprava osôb

Nafta - CNG
4
Euro6d-TEMP
manuálna prevodovka
*DPH nie je zahrnutá

Podrobnosti

Exteriér

Ostrekovače svetlometov

Vďaka vysokotlakovým vysúvateľným ostrekovačom je možné úplne očistiť povrch svetlometov a zlepšiť tým viditeľnosť a bezpečnosť jazdy.

 

LED svetlá denného svietenia DRL

Svetlomety s LED svetlami denného svietenia DRL poskytujú o 40% väčšiu svetelnú účinnosť a sú umiestnené na dobre chránenom mieste, čo znižuje riziko ich poškodenia pri drobných nárazoch. K dispozícii s čiernym alebo bielym rámikom zodpovedajúcim odtieňu mriežky chladiča.

 

Stúpačky

Dva automatické zaťahovacie schodíky uľahčujú prístup do nákladného priestoru Ducata. Jeden sa nachádza vzadu a druhý u bočných posuvných dverí. Oba disponujú protišmykovým hliníkovým povrchom a unesú až 150 kg.

Lakované kľučky dverí

Všestrannosť a funčknosť nijako neovplyvňuje štýl. Pozornosti tak neunikol jediný detail. Lakované kľučky dverí vo farbe karosérie zlepšujú estetickosť.

 

Komfortné zavesenie

Pneumatické alebo samovyrovnávajúce zavesenie zaisťujúce maximálny komfort cestujúcich.

 

Cúvacia kamera

Pri zaradení spiatočky sa aktivuje zadná cúvacia kamera s obrazom na 5" displeji, čo robí manévrovanie ľahším a bezpečnejším.

Zosilnená karoséria

Hlavné časti vozidla, ako sú karoséria a pohyblivé súčasti sú robustnejšie, trvanlivejšie a spoľahlivejšie.

 

Parkovacie senzory

Ultrazvukové parkovacie snímače sú aktívne akonáhle začne vozidlo cúvať. Prerušovaným pípnutím upozorňujú vodiča, že sa približuje k prekážke.

 

Tónované okná

Tónované zadné okná zaručujú súkromie pasažierov a antireflexné čelné okno bráni prestupu slnečného žiarenia do interiéru, čo zvyšuje komfort jazdy.

Zliatinové kolesá

Ducato nikdy neskrývalo svoj nezameniteľný štýl. Nové matne čierne 16" zliatinové kolesá ešte viac zvýrazňujú jeho jedinečný dizajn.

 

Predná časť zo 4 sekcií

Nový nárazník sa skladá z troch častí a masky, ktoré je možné jednotlivo odstrániť, čo umožňuje rýchlu a nákladovo efektívnu údržbu. Jeho tvar zaisťuje maximálnu ochranu. Nárazník je k dispozícii v rade metalických odtieňov zodpovedajúcich farbe karosérie alebo lesklo čiernou, čiernou alebo sivou maskou chladiča a rámčekmi svetlometov.

 

Elektrické vonkajšie spätné zrkadlá

Vonkajšie spätné zrkadlá s dvojitou parabolickou plochou poskytujú panoramatický výhľad dozadu a môžu byť elektricky nastaviteľné z kabíny vozidla.

Príslušenstvo

Prispôsobíte si Ducato prostredníctvom exkluzívneho príslušenstva Mopar®.

 

ZADNÉ ZÁSTERKY KOLIES: S logom Ducato. Sada 2 kusov.

SADA 16" ZLIATINOVÝCH KOLIES

ALARM: Pre Ducato vyrobené po roku 2010

PREDNÉ GUMOVÉ KOBERČEKY: Jednoduchý koberček LHD

Interiér

Sedadlá cestujúcich

Ducato Combi víta cestujúcich pohodlnými a ergonomickými sedadlami s nastaviteľnými hlavovými opierkami z rovnakého materiálu ako sedadlá. Čalúnené sú umývateľnou technickou tkaninou.

 

Automatická klimatizácia s ovládaním pre zadné sedadlá

Všetky verzie Ducata môžu byť vybavené nezávislým ovládaním klimatizácie a kúrenia pre zadné sedadlá: vzduch je v zadnej časti rozvádzaný rovnomerne vďaka individuálnym zadným výdychom, ktoré si môžu cestujúci ľubovoľne nastavovať.

 

Prístrojový panel a panel s kontrolnými ukazovateľmi

Techno alebo Classic? Dvojica prístrojových panelov modelu Ducato bola navrhnutá pre zaistenie maximálnej praktickosti a elegantného štýlu, ktorý dokonale ladí s vycibrenými interiérmi a textíliami. Výduchy ventilácie u prístrojového panela Techno majú strieborné rámčeky, u verzie Lounge potom bronzové.

Chladená schránka

Pri zapnutej klimatizácii udržuje chladená schránka potraviny a nápoje vždy v chlade.

 

Webasto

Vďaka programovateľnému nezávislému kúreniu Webasto Thermo Top "C" je možné vozidlo zahriať až 24 hodín pred dojazdom. K dispozícii je aj automatická verzia bez časovača.

 

Vyhrievané a odpružené sedadlá

Pre maximálny komfort. Predné sedadlá môžu byť vyhrievané po stlačení tlačidla. Hydraulické pružiny a systém tlmenia redukujú prenos pohybov vozidla na vodiča a robia tak sedadlá mimoriadne pohodlnými aj na nerovnom povrchu.

 

UconnectTM Radio NAV s Bluetooth® a vstupmi Aux a USB

Systém Uconnect™ Radio NAV s CD prehrávačom a ovládačmi na volante je vybavený 5" farebnou dotykovou obrazovkou, rozhraním Bluetooth® a integrovanou navigáciou. Vstupy Aux a USB sú situované v blízkosti držiaku nápojov.

Motory

Motor pre každé poslanie, dieselový alebo na zemný plyn, s nízkou spotrebou paliva a emisiami, špičkovú dynamikou a ohľaduplnosťou k životnému prostrediu. Motory MultiJet s indikátorom prevodového stupňa sú tiež k dispozícii so systémom Start&Stop. Všetky verzie s manuálnym radením majú 6 prevodových stupňov, u radu Maxi navyše so špecifickými prevodovými pomermi, v dieselovej aj CNG verzii.

140 MultiJet2

Zdvihový objem: 2287 cm3

Typ: Dieselový radový 4valec

Vstrekovanie: Priame vysokotlakové vstrekovanie MultiJet Common Rail, turbodúchadlo a medzichladič

Najvyšší výkon: 140 k (103kW) pri 3500 ot./min

Najvyšší krútiaci moment: 350 Nm pri 1400 ot./min

Emisná úroveň: Euro 6

140 Natural Power

Zdvihový objem: 2999 cm3

Typ: Dieselový radový 4valec

Vstrekovanie: Elektronické sekvenčné vstrekovanie MPI s dvojpalivovým systémom a špecifickými elektronickými vstrekovačmi pre zemný plyn a benzín, turbodúchadlom a medzichladičom

Najvyšší výkon: 136 k (100 kW) pri 2700 ot./min

Najvyšší krútiaci moment: 350 Nm pri 1500 ot./min

Emisná úroveň: Euro 6

180 MultiJet2

Zdvihový objem: 2287 cm3

Typ: Dieselový radový 4válec

Vstrekovanie: Priame vysokotlakové vstrekovanie MultiJet Common Rail, turbodúchadlo a medzichladič

Najvyšší výkon: 177 k (130 kW) pri 3500 ot./min

Najvyšší krútiaci moment: 400/450 Nm pri 1500 ot./min

Emisná úroveň: Euro 6

Bezpečnosť

Ducato je synonymom optimálnej bezpečnosti a výkonu. Vybavené je najpokročilejšími kontrolnými a bezpečnostnými technológiami.

 

Full Brake Control

Full Brake Control je integrovaný systém, ktorý je navrhnutý tak, že detekuje prekážky pred vozidlom a akonáhle sa objaví hroziace nebezpečenstvo kolízie, upozorní vodiča a spustí nezávislé núdzové brzdenie.

 

MONITORING MŔTVEHO UHLA

Systém monitoringu mŕtveho uhla využíva radarové senzory inštalované v zadnom nárazníku na identifikáciu vozidiel, ktorá sa nachádza v slepom uhle spätných zrkadiel.

 

DETEKCIA KRÍŽENIA DRÁHY ZA VOZIDLOM (RCP)

Systém detekcie kríženia dráhy za vozidlom využíva radarové senzory pre odhalenie blížiacich sa vozidiel zo strany počas cúvania.
Pomáha zabrániť nehodám počas manévrovania.

 

ESC

Systém ESC automaticky zasahuje v núdzových situáciách, napríklad pri náhlom vyhýbacom manévri. ESC sleduje priečne zrýchlenie, rýchlosť, priľnavosť a uhol natočenia volantu. Tieto údaje spracováva a v prípade potreby upravuje krútiaci moment a riadi brzdy na jednotlivých kolesách pre stabilizáciu vozidla.

 

Kontrola proti prevráteniu

Kontrola proti prevráteniu je nová asistenčná funkcia systému ESC. Jej poslaním je predchádzať riziku prevrátenia vo vysokých rýchlostiach a znižovať nakláňanie pri zatáčaní v nízkych rýchlostiach.

 

Hill Holder

Táto funkcia udržuje vozidlo zabrzdené pri rozjazde v prudkom stúpaní, zabraňuje cúvnutiu pri rozjazde bez nutnosti zatiahnutia ručnej brzdy. Brzdy sa pri rozjazde uvoľnia automaticky.

Adaptívna kontrola zaťaženia

Systém, ktorý je súčasťou ESC vypočítava zaťaženie vozidla počas jazdy, najmä hmotnosť a polohu ťažiska. Na základe týchto údajov vypočítava a nastavuje nové prahové hodnoty zásahu ABS, ASR, ESC a kontroly proti prevráteniu, čo znamená, že všetko pracuje najúčinnejším spôsobom.

 

Traction+

Traction+ je inovatívny systém kontroly trakcie, ktorý pomáha zlepšiť priľnavosť na klzkom povrchu. V prípade nízkej priľnavosti jedného z hnacích kolies sa pomocou systému ESC prenesie krútiaci moment na koleso s lepšou priľnavosťou. Výsledkom je lepšia ovládateľnosť a smerová stabilita.

 

Hill Descent Control

Tento systém umožňuje schádzať prudké svahy s klesaním až 50% bez nutnosti použitia brzdového alebo plynového pedála, vďaka čomu sa môžete sústrediť na samotnú jazdu.

 

LDWS

Systém sledovania jazdných pruhov dokáže identifikovať nechcené opustenie jazdného pruhu, a to aj pri zhoršených podmienkach počasia alebo za zhoršenej viditeľnosti. V prípade nebezpečenstva zvukovým a vizuálnym signálom upozorní vodiča na potenciálne nebezpečenstvo.

 

TSR

Pomocou palubnej kamery pomáha vodičovi rozoznať dopravné značenie, najmä rýchlostné obmedzenia a upozorňuje na nich na palubnom displeji.

 

Automatické diaľkové svetlá

Táto funkcia riadi aktiváciu a deaktiváciu diaľkových svetiel, zlepšuje viditeľnosť a znižuje riziko oslnenia ostatných vodičov na základe automatickej detekcie protiidúcich vozidiel.

 

Senzor dažďa a stmievania

Senzor dažďa aktivuje stierače čelného okna a reguluje ich rýchlosť na základe intenzity dažďa. Senzor stmievania automaticky aktivuje stretávacie svetlá v prípade poklesu intenzity okolitého svetla.

 

Tempomat a obmedzovač rýchlosti

Tempomat umožňuje nastavenie a udržiavanie konštantnej cestovnej rýchlosti. Obmedzovač rýchlosti dovoľuje nastavenie najvyššej cestovnej rýchlosti, čo zvyšuje bezpečnosť a znižuje riziko prekročenia povolených rýchlostných limitov. Plným zošliapnutím pedála plynu môže vodič nastavený limit prekročiť, čo je možné využiť napríklad v prípade potreby predbehnutia iného vozidla.

 

TPMS

Systém nepretržite sleduje tlak v pneumatikách a upozorňuje na akúkoľvek stratu tlaku priamo na palubnej obrazovke.

Sedadlá

Voľbou verzie FlexFloor získate možnosť prispôsobiť si vozidlo svojim potrebám. Hliníkové lišty v podlahe umožňujú prispôsobiť si vnútorný priestor presne tak, ako chcete. Vďaka špeciálnemu kotviacemu systému je možné jednotlivými sedadlami voľne pohybovať a potom ich umiestniť na požadované miesto.

Prehľad

Ducato preprava osôb

Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoje nové Fiat Professional Ducato vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy