Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

od € 93.660
Modelový rad

AKTUÁLNE AKCIOVÉ PONUKY

Pozrite si aktuálne akciové ponuky:

Prehľad

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

Benzín
510 K
9,8 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
Automatická

Podrobnosti

Opis vozidla

Emblém Quadrifoglio je od roku 1923 poznávacím znakom pretekárskych modelov Alfa Romeo. Autorom štvorlístka je víťaz súťaže Targa Florio, legendárny pretekár Ugo Sivocci a ním vytvorená značka je dodnes symbolom nekompromisnej výkonnosti a talianskej vášne pre automobilové preteky. Športové modely značky tvoria základ modelov Quadrifoglio a ani prvé SUV od Alfa Romeo nie je výnimkou: Stelvio je prvé Quadrifoglio s funkčnosťou a vlastnosťami SUV. Jeho ambíciou je stať sa najlepším vo svojej triede a excelovať v sile, výkone a ovládateľnosti. Má stelesňovať heslo La Meccanica delle Emozioni v celej jeho podstate. 

 

Giulia Quadrifoglio predstavovala prvú kapitolu skvelého comebacku značky a Stelvio Quadrifoglio na ňu naväzuje. Vysokovýkonná verzia prvého SUV modelu Alfa Romeo stelesňuje ikonický taliansky prístup k automobilovému dizajnu – od typickej trojuholníkovej masky chladiča až k splývavej elegantnej karosérii. Dokonalé proporcie, neopakovateľný štýl sú zárukou potešenia z jazdy.

Máte záujem o toto auto?

Ďalšie špecifikácie

JEDINEČNÉ TECHNICKÉ RIEŠENIA

Technológia kontroly podvozku (CDC) Alfa™ predstavuje „mozog“, ktorý integruje činnosť stabilizačného systému ESC, systému jazdných režimov DNA Alfa™ s režimom RACE, vektorovania krútiaceho momentu Alfa Torque Vectoring™, aktívneho odpruženia Alfa™ a integrovaného brzdového systému (IBS).  Navyše systém pohonu všetkých štyroch kolies Alfa Romeo Q4™ zaručuje maximálne využitie výkonu vozidla za všetkých jazdných podmienok Patentovaný systém odpruženia Alfa™link, ľahká platforma, dokonalé vyváženie 50:50 medzi dvomi nápravami a najlepší polomer riadenia vo svojej triede prinášajú špičkovú manévrovateľnosť, ktorá otvára nové potešenia z jazdy vo vozidle typu SUV.

INTERIÉR

Model Stelvio Quadrifoglio sa vyznačuje jedinečnou pozíciou za volantom, kde sa vyšší posed spája so športovým interiérom. Interiér kabíny je zameraný na vodiča a vyznačuje sa minimalistickým dizajnom a typicky talianskou eleganciou v 3 rôznych farebných prevedeniach. Stelvio ponúka najväčší priestor pre vodiča a cestujúcich vo svojej triede a priestranný a dobre prístupný batožinový priestor. Sedadlá čalúnené Alcantarou a kožou sú pre verziu Quadrifoglio typické a sú skonštruované tak, aby poskytli výnimočné pohodlie a dobrú bočnú oporu.

 

Športový kožený volant, špeciálne navrhnutý pre Quadrifoglio, je k dispozícii aj s povrchovou úpravou Alcantara/koža/karbón.

MOTOR

Stelvio Quadrifoglio má pod kapotou 6-valcový motor BiTurbo s objemom 2,9 litra, výkonom 510k a hliníkovou monoblokovou konštrukciou. Vývoj motora bol inšpirovaný know-how značky Ferrari a ponúka fantastický litrový výkon 175k/l pri rozumnej spotrebe paliva.  Tú zaručuje systém vypínania valcov a rozsiahle použitie hliníka a kompozitu pre zníženie hmotnosti, napríklad kľukový hriadeľ z uhlíkových vlákien. 

Máte záujem o toto auto?

Prehľad

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

Konfigurovať
Zostavte si svoj Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio
Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoje nové Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy