Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

od € 83.920
Modelový rad

AKTUÁLNE AKCIOVÉ PONUKY

Pozrite si aktuálne akciové ponuky:

Prehľad

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Benzín
510 K
9,1 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
Automatická

Podrobnosti

Opis vozidla

Nová Giulia Quadrifoglio je viac ako len najvýkonnejšou cestovnou Alfou Romeo všetkých čias. Predstavuje úchvatnú kombináciu techniky, inžinierstva a emócií, ktorú dokáže ponúknuť len legendárna značka, akou je Alfa Romeo.

 

Nová Giulia Quadrifoglio hrdo nesie logo, ktoré sa zrodilo pred viac ako sto rokmi v roku 1910 a dodnes je symbolom absolútnej výnimočnosti. Od svojich konkurentov sa odlišuje skutočnou vášňou pre motorizmus. K tomu pridáva energickosť, najmodernejšie technológie a špičkovú úroveň remeselného spracovania.

 

Od počiatku civilizácie hľadali tvorcovia inšpiráciu v prírode a ľudskej anatómii. Najslávnejšie architektonické skvosty sa tak môžu pochváliť optimálnou rovnováhou medzi tým, čo potrebuje človek, a tým, čo je vyžadované z hľadiska konštrukcie. A Giulia Quadrifoglio je maximálnym vyjadrením tohto jedinečného tvorivého prístupu.

Máte záujem o toto auto?

Ďalšie špecifikácie

EXTERIÉR

Dizajn novej Giulie Quadrifoglio je čistý, bez výstrelkov a krajností. Je veľmi osobitý a vyznačuje sa typickými rysmi značky: ikonickou maskou v tvare trojlístka, agresívnym dizajnom kapoty a bokov s výraznými blatníkmi. Rozsiahle využitie uhlíkového kompozitu na streche, kapote, zadnom spojleri alebo bočných prahových nástavcoch prepožičiava Giulii Quadrifoglio pretekárskeho ducha. Architektúru vozidla tvorí pohon zadných kolies a dokonalé rozloženie hmotnosti na nápravy, kokpit posunutý čo najviac dozadu, dlhá predná kapota a široká maska ​​chladiča. Nič tu nie je nadbytočné. Všetko je v najčistejšom, nezameniteľnom duchu Alfa Romeo.

INTERIÉR

Giulia Quadrifoglio je maximálnym vyjadrením tvorivého prístupu k dizajnu, ktorý sa vyznačuje optimálnou rovnováhou medzi potrebou človeka, prírodou a konštrukčnými zákonitosťami. Vodič novej Giulie Quadrifoglio je centrom všetkého, je hlavným prvkom celého kokpitu, ktorý bol navrhnutý podľa rovnakej filozofie ako karoséria. Interiér je minimalistický, využíva prvotriedne materiály, ako uhlíkový kompozit a koža a tiež technológie, ktoré sa podieľajú na harmonickom vzťahu človeka a stroja.

MOTOR

Nová Giulia Quadrifoglio nie je len najrýchlejším cestným sedanom, ktorý kedy Alfa Romeo vyrobila. Dôležitejšie je to, že tento model dokáže sprostredkovať za volantom vzrušenie v tej najčistejšej podobe. Všetko je tu totiž navrhnuté pre nekompromisné potešenie z jazdy. Nová Giulia Quadrifoglio prináša pocit slobody, ktorý pramení predovšetkým z jej srdca: hnacieho ústrojenstva.

 

Srdcom novej Giulie Quadrifoglio je zážihový preplňovaný motor 2.9 V6 twin-turbo s rozovretím valcov v uhle 90°. Tento agregát poskytuje výkon 510 k a krútiaci moment 600 Nm v rozmedzí 2500 až 5000 ot./min.
Nový motor bol navrhnutý v úzkej spolupráci s Ferrari. Vyrobený je kompletne z hliníka a okrem toho, že poskytuje mimoriadnu silu, je aj pozoruhodne ľahký.

Máte záujem o toto auto?

Prehľad

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Konfigurovať
Zostavte si svoj Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoje nové Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy