Modelový rad

AKTUÁLNE AKCIOVÉ PONUKY

Pozrite si aktuálne akciové ponuky:

Prehľad

Alfa Romeo Giulia

Benzín - Nafta
136 - 280 K / 100 - 206 kW
Kombinovaná spotreba paliva 4,9 - 7,7 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuálna - automatická prevodovka

Podrobnosti

Opis vozidla

Alfa Romeo kladie už od úplných začiatkov neobyčajne veľký dôraz na jedinečnosť a originalitu pri výrobe vozidiel a usiluje sa o harmóniu medzi štýlom a vášňou. Inšpiruje sa tými pravými hodnotami miešaním kultového talianskeho dizajnu, najmodernejšími technológiami a výrazne dynamickým duchom. Dostali sme sa do novej etapy v histórii značky. V centre je šofér a jeho emócie, inovácie vedú k novým senzáciam a ku presvedčivej bezpečnosti: dôkazom toho je 5-hviezdičkové hodnotenie Euro NCAP, Giulia získala mimoriadne skóre 98% za ochranu cestujúcich.

 

My v Alfe Romeo ju nazývame zmysluplnou krásou. Každý detail štýlového dizajnu novej Alfy Romeo Giulia je postavený na mechanike a technických zákonitostiach. Giulia vzbudzuje emócie od prvého okamihu, keď ju uvidíte. Dizajn vozidla nemá žiadne zbytočnosti a osloví všetkých skutočných nadšencov. Svojím jedinečným štýlom je Giulia verná pôvodnej povahe Alfa Romeo a je predurčená k tomu, stať sa skutočným majstrovským dielom.

Ďalšie špecifikácie

EXTERIÉR

Nová Giulia je výsledkom 106 rokov venovaných vytváraniu majstrovských automobilových diel.

Jej exteriér predstavuje úchvatnú evolúciu kultového dizajnu Alfa Romeo, a to tak v zmysle technológií, ako aj čo sa týka proporcií a štýlu. Legendárna predná maska v tvare trojlístka „Trilobo“ je nezameniteľným odkazom tradície, na ktorý nedá dopustiť žiaden priaznivec značky Klinovitý profil kapoty a svalnaté línie sú jasným signálom, že pod kapotou sa nachádza čistá, hmatateľná sila. Všetky detaily a prvky majú niečo spoločné: jednoduchosť, vyváženosť a harmóniu.

INTERIÉR

Kokpit novej Giulie bol koncipovaný tak, aby centrom všetkého bol vodič a všetky ovládacie prvky boli prispôsobené jeho ergonomickým požiadavkám. Spojenie človek-stroj je tu veľmi harmonické. Vodič má dokonalú kontrolu a môže jednoducho ovládať všetky funkcie na prístrojovom paneli, radenie aj volant. To všetko v jedinečnom talianskom štýle, v ktorom sa funkčnosť a krása podieľajú na intenzívnom zážitku z jazdy ohromujúcim všetky zmysly.

MOTOR

Nová Giulia ma na výber z dvoch motorov, oba sú preplňované a celohliníkové a kombinujú výkon, účinnosť a neprekonateľnú rovnováhu.

Zážihový motor 2.0 ponúka výkon 200 k a 8 stupňovú automatickú prevodovku. Dieselový motor 2.2 sa vyznačuje výkonom 150 alebo 180 k a v oboch prípadoch ponúka voľbu medzi manuálnou šesťstupňovou alebo automatickou osemstupňovou prevodovkou. S cieľom poskytnúť progresívnu odozvu bez typického turboefektu pracuje turbodúchadlo aj v nízkych otáčkach a poskytuje vysoký krútiaci moment.

Prehľad

Alfa Romeo Giulia

Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoju novú Alfa Romeo Giulia vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy