Alfa Romeo Giulia

od € 42.820
Modelový rad

Prehľad

Alfa Romeo Giulia

Benzín - Diesel
160-280 K
4,8 - 7,7 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
Automatická

Podrobnosti

Opis vozidla

Alfa Romeo kladie už od úplných začiatkov neobyčajne veľký dôraz na jedinečnosť a originalitu pri výrobe vozidiel a usiluje sa o harmóniu medzi štýlom a vášňou. Inšpiruje sa tými pravými hodnotami miešaním kultového talianskeho dizajnu, najmodernejšími technológiami a výrazne dynamickým duchom. Dostali sme sa do novej etapy v histórii značky. V centre je šofér a jeho emócie, inovácie vedú k novým senzáciam a ku presvedčivej bezpečnosti: dôkazom toho je 5-hviezdičkové hodnotenie Euro NCAP, Giulia získala mimoriadne skóre 98% za ochranu cestujúcich.

 

My v Alfe Romeo ju nazývame zmysluplnou krásou. Každý detail štýlového dizajnu novej Alfy Romeo Giulia je postavený na mechanike a technických zákonitostiach. Giulia vzbudzuje emócie od prvého okamihu, keď ju uvidíte. Dizajn vozidla nemá žiadne zbytočnosti a osloví všetkých skutočných nadšencov. Svojím jedinečným štýlom je Giulia verná pôvodnej povahe Alfa Romeo a je predurčená k tomu, stať sa skutočným majstrovským dielom.

Máte záujem o toto auto?

Ďalšie špecifikácie

EXTERIÉR

Nová Giulia je výsledkom 106 rokov venovaných vytváraniu majstrovských automobilových diel.

Jej exteriér predstavuje úchvatnú evolúciu kultového dizajnu Alfa Romeo, a to tak v zmysle technológií, ako aj čo sa týka proporcií a štýlu. Legendárna predná maska v tvare trojlístka „Trilobo“ je nezameniteľným odkazom tradície, na ktorý nedá dopustiť žiaden priaznivec značky Klinovitý profil kapoty a svalnaté línie sú jasným signálom, že pod kapotou sa nachádza čistá, hmatateľná sila. Všetky detaily a prvky majú niečo spoločné: jednoduchosť, vyváženosť a harmóniu.

INTERIÉR

Kokpit novej Giulie bol koncipovaný tak, aby centrom všetkého bol vodič a všetky ovládacie prvky boli prispôsobené jeho ergonomickým požiadavkám. Spojenie človek-stroj je tu veľmi harmonické. Vodič má dokonalú kontrolu a môže jednoducho ovládať všetky funkcie na prístrojovom paneli, radenie aj volant. To všetko v jedinečnom talianskom štýle, v ktorom sa funkčnosť a krása podieľajú na intenzívnom zážitku z jazdy ohromujúcim všetky zmysly.

Máte záujem o toto auto?

Technológie

Giulia je vybavená najmodernejšími technológiami v oblasti bezpečnosti a infotelematiky a nenájdete v nej nič zbytočného. Všetko ovládanie je jasné a intuitívne. To vodičovi umožňuje maximálnu koncentráciu na jazdu.

 

Dokonalosť spojenia človek-stroj tkvie v tom, že vodič a vozidlo sú prepojení do jedného harmonického celku bez akýchkoľvek obmedzení. 

Máte záujem o toto auto?

Infotelematika

Nová Giulia využíva úplne novú generáciu infotelematického systému s 6,5palcovým displejom s vysokým rozlíšením, rozhraním Bluetooth, vstupom USB a ovládaním na volante.

 

Táto ďalšia ukážka dokonalého vzťahu človeka a stroja je ovládateľná intuitívnym otočným ovládačom Rotary Pad. Na želanie je možné vozidlo vybaviť špičkovým infotelematickým systémom 8.8“ Connect 3D Nav s digitálnym tunerom DAB a 7palcovým farebným TFT displejom medzi kontrolnými ukazovateľmi.

 

Nová Giulia môže obsahovať aj špičkový audio systém Sound Theatre, ktorý prispieva k potešeniu z jazdy 10 reproduktormi vrátane subwoofera.

Máte záujem o toto auto?

Prehľad

Alfa Romeo Giulia

Konfigurovať
Zostavte si svoj Alfa Romeo
Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoju novú Alfa Romeo Giulia vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy