Predajca Alfa Romeo - Dunauto DS s.r.o.

O NÁS

Fiat, Fiat Professional, Jeep a Alfa Romeo - Dunauto DS.

Spoločnosť Dunauto DS s.r.o. je autorizovaný predajca automobilov značiek Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo a Jeep®. Vďaka bohatým a dlhoročným skúsenostiam poskytujeme kvalitné a komplexné služby v oblasti predaja a servisu vybraných vozidiel skupiny Fiat Chrysler Automobiles (FCA).

Bohatý výber modelov Fiat, Fiat Professional, Jeep aj Alfa Romeo nájdete na sklade v Dunauto DS, Dunajská Streda.

Kompetentný a odborne vyškolený personál Vám pomôže nájsť nielen ideálne vozidlo, ale taktiež zvoliť si najvýhodnejší finančný alebo operatívny leasing, výhodné PZP (povinné poistenie vozidiel), ako i KASKO (havarijné poistenie). Originálne náhradné diely na Fiat, Fiat Professional, Jeep aj Alfa Romeo, pravidelný servis či výkup vozidiel ako protihodnota za Vaše nové, to všetko v Dunauto DS.

U nás starostlivosť o zákazníka nekončí predajom, pokračuje aj po nákupe. V oddelení servisu Vám vďaka vysoko kvalifikovanému personálu ponúkame rýchly a spoľahlivý servis.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.
Dunauto DS, Dunajská Streda.

SKVELÉ PONUKY

Naším cieľom je zjednodušenie výberu a nákupného procesu Vášho vozidla. Ponúkame Vám výhodné podmienky a široký modelový rad vozidiel, aby ste sa mohli čo najrýchlejšie posadiť za volant a vyraziť na cestu.

Pozrite sa na naše Skvelé ponuky.

SERVISNÉ SLUŽBY

Naša starostlivosť o zákazníkov pokračuje aj po nákupe. V servisnom oddelení Vám vďaka vysoko kvalifikovanému personálu a s využitím originálnych náhradných dielov ponúkame rýchly a spoľahlivý servis.

Kontaktujte nás a rezervujte si stretnutie!